Մասնաճյուղերի և բանկոմատների լայն ցանց
ՎՏԲ-Հայաստան Բանկ» ՓԲԸ MIR KID քարտերը նախատեսված են 6-12 տաեկան երեխաների համար, բազմարժութային են և ուղղված են վաղ հասակից երեխաների և պատանիների մոտ ձևավորել անկանխիկ վճարումների վարքագիծ:
Սիրելի փոքրիկ, բարի գալուստ անկանխիկ վճարումների մեծ աշխարհ:
Հատուկ քեզ համար մենք պատրաստել ենք բանկային քարտ, որի միջոցով դու կարող ես ինքնուրույն վճարել գնումների համար, կուտակել գումար քարտային հաշիվների վրա և կատարել մի շարք անկանխիկ գործարքներ, ճիշտ այնպես ինչպես դա անում են մեծահասակները:
Քո գումարները բանկային քարտի մեջ պահելն ավելի ապահով է, քանի որ եթե անգամ կորցնես քարտդ, միևնույն է քո գումարները չեն կորի, ինչպես նաև ստիպված չես լինի խանութում ամեն անգամ հաշվել մանրը, իսկ քո ծնողներն ու մեծահասակաները կկարողանան ամեն վայրկյան քեզ գումար փոխանցել:
MIR KID քարտերը կարող են բացվել 2 եղանակով`
MIR KID քարտերը բացելու համար անհրաժեշտ են հետևյալ փաստաթղթերը.
Ուշադրություն` Բանկը` «Փողերի լվացման և ահաբեկչության ֆինանսավորման դեմ պայքարի մասին» ՀՀ օրենքով սահմանված Հաճախորդի պատշաճ ուսումնասիրության նպատակով, կարող է Հաճախորդից «Ճանաչիր քո հաճախորդին» («Know your customer») սկզբունքի հիման վրա պահանջել լրացուցիչ փաստաթղթեր կամ այլ տեղեկություններ, ինչպես նաև բանավոր հաղորդակցման ընթացքում լրացուցիչ հարցեր տալ Հաճախորդին (նման պահանջի առկայության դեպքում):
Ուշադրություն` Օտարերկրյա հաշիվների հարկային համապատասխանության ակտի (Foreign Account Tax Compliance Act (FATCA))» հիման վրա ԱՄՆ-ի հետ կնքած համաձայնագրի համաձայն Բանկը Ձեր՝ ԱՄՆ հարկատու հանդիսանալու հանգամանքը պարզելու համար կարող է իրականացնել լրացուցիչ տեղեկատվության հավաքագրում:
24.10.2024թ-ից MIR KID դեբետային քարտերի սակագներում լրացումներ
MIR KID դեբետային քարտերի սակագները
MIR KID քարտի պայմանների և սակագների արխիվ (գործել է 03.08.2023--01.12.2023թթ․)
Դեբետային քարտերի սակագներում փոփոխություններ (ուժի մեջ է մտնում 01․12․2023թ-ից)
Թարմացվել է առ՝ 25-11-2024թ., 10:33
Հասանելի Բանկ 24/7 ռեժիմում
Շահավետ ակցիաներ և առաջարկներ
Այլ բանկերի քարտերի սպասարկումը ՎՏԲ-Հայաստան Բանկի կողմից
ՀՀ ռեզիդենտ և Իրանի քաղաքացիներ հանդիսացող անձանց դեբետային քարտերի սպասարկումը (Ուշադրություն՝ 06.04.2023թ․-ից դադարեցված է նշված պայմաններով քարտերի թողարկումը և վերաթողարկումը)
MasterCard դեբետային քարտերի սակագներ (Ուշադրություն՝ 03.11.2023թ․-ից դադարեցված է VISA և MasterCard վճարահաշվարկային համակարգերի քարտերի թողարկումը և վերաթողարկումը):
VISA դեբետային քարտերի սակագներ (Ուշադրություն՝ 03.11.2023թ․-ից դադարեցված է VISA և MasterCard վճարահաշվարկային համակարգերի քարտերի թողարկումը և վերաթողարկումը):

Широкая филиальная и банкоматная сеть
Платежные карты MIR KID ЗАО «Банк ВТБ (Армения)» предназначены для детей от 6-и до 12-и лет, отличаются своим уникальным дизайном, мультивалютные и направлены на оформление платежного поведения у детей и подростков.
Малыш, добро пожаловать в огромный мир безналичных платежей.
Специально для тебя мы разработали банковскую карту с уникальным дизайном, по которому ты можешь самостоятельно оплатить покупки, накопить деньги на свой карточный счет и осуществить ряд безналичных сделок, точно так, как это делают взрослые.
Держа свои деньги на банковской карте, ты не потеряешь свои деньги, даже если карта потеряется, а также не будешь обязан каждый раз считать сдачу в магазине, а твои родители и взрослые каждую секунду смогут перевести деньги на твой счет.
Карты MIR KID могут открываться по 2-ум вариантам
Для открытия карт MIR KID необходимы следующие документы
Внимание! С целью проведения надлежащего изучения Клиента на основании Закона РА “О противодействии легализации преступных доходов и финансированию терроризма”, Банк по принципу “Знай своего Клиента” (“Know your customer”), может потребовать от Клиента предоставить дополнительные документы или другую информацию, а также во время устного общения задать дополнительные вопросы Клиенту (при наличии подобного требования).
Внимание! На основании закона “О соблюдении налогового законодательства на иностранных счетах (Foreign Account Tax Compliance Act (FATCA))” и согласно соглашению, подписанному с США, Банк, с целью выявления факта налогаплательщика США может запросить дополнительную информацию с Клиента.
Дополнения в тарифы дебетовых карт MIR KID с 24.10.2024г.
Архив условий и тарифов карты MIR KID (действовал с 03.08.2023--01.12.2023гг.)
Изменения в тарифах дебетовых карт (вступают в силу с 01.12.2023г.)
Обновлено 25-11-2024г., 10:33
Доступный Банк в режиме 24/7
Выгодные акции и предложения
Обслуживание карт других банков со стороны Банка ВТБ-Армения
Обслуживание дебетовых карт граждан Ирана, являющихся резедентами РА (Внимание! С 06.04.2023г. приостановлен выпуск и перевыпуск карт по данным условиям)
Тарифы дебетовых карт MasterCard (Внимание! С 03.11.2023г. приостановлен выпуск и перевыпуск карт платежных систем VISA и MasterCard )
Тарифы дебетовых карт VISA (Внимание! С 03.11.2023г. приостановлен выпуск и перевыпуск карт платежных систем VISA и MasterCard )